Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Listonosz samochodowy

Poznań

, Fundacja Aktywizacja

Listonosz samochodowy
Poznań

Opis stanowiska

• przygotowanie korespondencji do doręczenia
• doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych
• realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów
• przygotowanie karty rozliczeń przesyłek

Wymagania

• wykształcenia minimum zasadniczego zawodowego
• orzeczenia o niepełnosprawności
• prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu
• gotowości do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych
• braku przeciwwskazań do pracy fizycznej (noszenie paczek)
• umiejętności współpracy w zespole
• umiejętności organizacji pracy

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
• pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 460-letniej tradycji
• praca w firmie, która została laureatem konkursu Pracodawca Godny Zaufania w kategorii Firma Przyjazna Niepełnosprawnym
• stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój
• dodatki motywacyjne
• możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
• możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie