Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Bogumiłów
    (68-200)

Praca na stanowisku Operator linii produkcyjnej

Bogumiłów

, select-hr

Operator linii produkcyjnej
Bogumiłów

Opis stanowiska

- Praca na linii produkcyjnej.
- Obsługa i ustawianie maszyn produkcyjnych.
- Czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych maszyn.

Wymagania

- Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.
- Odpowiedzialność.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy

- Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową.
- Równoważny system czasu pracy.
- Stabilne warunki zatrudnienia.
- Wynagrodzenie 3360 zł brutto.
- Premia uznaniowa uzależniona od wyników pracy.
- Dopłata za dojazd !