Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Kędzierzyn-Koźle
    (47-200)

Praca na stanowisku Mechanik Utrzymania Ruchu

Kędzierzyn-Koźle

, Talent Partners

Mechanik Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska

• usuwanie bieżących awarii parku maszynowego
• uczestnictwo w przeglądach,
• prace montażowe.

Wymagania

• wykształcenie techniczne,
• min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
• motywacja oraz chęć do pracy,
• umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielnej,
• zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie,
• ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z branży automotive,
• rozbudowany pakiet szkoleń,
• atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe uposażenie,
• pracę do poniedziałku do piątku,
• bezpłatne przewozy pracownicze,
• możliwości rozwoju zawodowego.