Branża

  • Sprzątanie i pomoc domowa

Lokalizacje

  • Wilkowice
    (27-640)

Praca na stanowisku Pracownik sprzątający

Wilkowice

, OBPON

Pracownik sprzątający
Wilkowice

Opis stanowiska

- ręczne mycie do wysokości 3m na obszarze biur, pomieszczeń socjalnych oraz na hali
produkcyjnej,
- mycie posadzek na obszarze biur i w pomieszczeniach socjalnych,
- maszynowe mycie hali produkcyjnej,

Wymagania

- umiejętność pracy na samojezdnej maszynie myjącej,
- mile widziane doświadczenie w branży usług porządkowych,
- umiejętność samodzielnej pracy,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- punktualność,
- dokładność,

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na
pełny etat,
- godziny pracy 6:00-14:00; 14:00-22:00,
- wynagrodzenie 2200 brutto,