Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku ELEKTRYK / AUTOMATYK ZMAINOWY W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Łódź

, Agencja Pracy Select

ELEKTRYK / AUTOMATYK ZMAINOWY W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU
Łódź

Opis stanowiska

- Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych.
- Realizowanie przeglądów technicznych i remontów maszyn i urządzeń.
- Diagnozowanie oraz usuwanie awarii i usterek w zakresie układów sterowania i sprzętu pomiarowego.
- Diagnostyka i usuwanie usterek występujących w zakresie sterowników PLC.
- Wsparcie w zakresie usprawniania (małych modernizacji) układów sterowania maszyn.

Wymagania

- Wykształcenie średnie kierunkowe.
- Uprawnienia SEP do 1kV.
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w służbach utrzymaniu ruchu firmy produkcyjnej.
- Znajomość schematów elektrycznych, umiejętność ich czytania i aktualizacji.
- Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, szacunek do współpracowników.
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym (praca zakładu 24h / 7dni w tygodniu).
- Chęć rozwoju w kierunku nauki programowania sterowników Siemens.

Oferujemy

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia w stabilnej firmie.
- Rozwój zawodowy - pracę w firmie stale powiększającej park maszynowy.
- Szkolenia zawodowe.
- Pakiet socjalny.