Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Poszukiwany pracownik biurowy, przedstawiciel handlowy i hostessa host

Wrocław

, AGM

Poszukiwany pracownik biurowy, przedstawiciel handlowy i hostessa host
Wrocław

Opis stanowiska

Poszukuje indywidualistów do pracy w charakterze:
- specjalisty ds. obsługi klienta
- przedstawiciela handlowego
- hostessy/ hosta (na targi motocyklowe w różnych zakątkach Europy)
Jeśli:
- cechuje Cię pomysłowość oraz energia do wdrażania własnych pomysłów,
- jesteś nastawiony/a na realizację ambitnych celów,
- masz łatwość nawiązywania kontaktów,
- chcesz odnieść sukces razem z nami.

Jeśli na wszystkie punkty odpowiedziałeś/aś TAK! sprawdź jeszcze nasze wymagania i wyślij swoje CV bo właśnie na takie perełki czekamy!

Wymagania

Specjalista ds. obsługi klienta / pracownik biurowy

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie języka niemieckiego,
- umiejętność prowadzenia rozmów handlowych.

Mile widziane:
- znajomość innych języków będzie Twoim dodatkowym atutem,