Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA – JĘZYK RUMUŃSKI – praca zdalna lub biurowa

Białystok

, Smart MBC

SPECJALISTA DS TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA – JĘZYK RUMUŃSKI – praca zdalna lub biurowa
Białystok

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - międzynarodowej agencji marketingowej, koncentrującej się na realizacji kampanii reklamowych na rynkach światowych - szukamy w chwili obecnej :

SPECJALISTY DS. TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA – JĘZYK RUMUŃSKI

Zakres obowiązków na stanowisku:

Telefoniczna i mailowa obsługa Klienta w języku rumuńskim;
Promowanie produktów – suplementy diety oraz platformy do nauki języków obcych;
Klasyfikacja oraz wprowadzanie zgłoszeń do systemu;
Wysyłanie FV do Klienta (na życzenie).

Wymagania

Zaawansowanej znajomości języka rumuńskiego (nie musisz posiadać certyfikatów – udowodnij nam swoją umiejętność rozmową!);
Komunikatywności oraz umiejętności pracy na samodzielnym stanowisku;
Nienagannej dykcji;
Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności – przedział od 20 do 35 zł netto za godzinę pracy;
Stałą współpracę - możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym;
System prowizyjny, który dodatkowo wynagrodzi Twoje starania i efekty pracy (system premiowy – godzinowy oraz sprzedażowy);
Elastyczne godziny pracy – grafik dopasowany do potrzeb i możliwości pracownika;
Szkolenie z zakresu: produktu, obsługi klienta oraz działania na internetowej platformie pracowniczej (liczone jako czas pracy);
Dofinansowanie – MultiSport (po okresie próbnym);
Zestaw słuchawkowy dla każdego pracownika (telefony wykonywane z platformy internetowej);
Do wyboru – praca zdalna lub biurowa – Białystok.