Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Recepcjonistka/Recepcjonista

Warszawa

, Itis

Recepcjonistka/Recepcjonista
Warszawa

Opis stanowiska

Wsparcie Zarządu Spółki oraz Działu Administracji w codziennej pracy

Zarządzanie kalendarzem spotkań

Organizowanie spotkań biznesowych, podróży służbowych

Przygotowywanie prezentacji, zestawień, raportów, notatek ze spotkań

Kontakt z instytucjami i Klientami firmy

Zarządzanie sprawami administracyjnymi i organizacyjnymi biura

Zapewnienie sprawnego przepływu informacji, korespondencji oraz dokumentacji

Budowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie
- Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie i inicjatywa
- Umiejętność koordynowania wielu spraw jednocześnie
- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- Odpowiedzialność, dokładność i sumienność

Oferujemy

Ciekawą, pełną wyzwań pracę

Przyjazną atmosferę w zespole tworzonym przez profesjonalistów

Benefity: Prywatną opiekę medyczną, Pakiet Multisport, Ubezpieczenie na życie