Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Koło
    (24-335)

Praca na stanowisku Specjalista ds. zastosowań narzędzi ściernych i technicznej obsługi klienta

Koło

, ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp. z o.o. Sp. k.

Specjalista ds. zastosowań narzędzi ściernych i technicznej obsługi klienta
Koło

Opis stanowiska

ANDRE ABRASIVE ARTICLES Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp. k.
w Kole zatrudni pracownika na stanowisku:

„Specjalista ds. zastosowań narzędzi ściernych i technicznej obsługi klienta”

Wymagania

Wymagania rekrutacyjne:

Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym, lub średnie techniczne o kierunku mechanicznym z gotowością podjęcia studiów o wymaganym kierunku
Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym jest warunkiem koniecznym
Gotowość do odbywania podróży służbowych
Zaangażowanie, sumienność, kreatywność
Umiejętność obsługi komputera
Prawo jazdy kat. B
Dodatkowymi atutami będą:

Doświadczenie zawodowe w przemyśle
Wiedza na temat narzędzi ściernych
Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie
Stabilne zatrudnienie
Możliwość rozwoju zawodowego
Dostęp do nowoczesnych technologii
Szkolenia produktowe i techniczne
Niezbędne narzędzia pracy

Aplikacje proszę wysyłać do 18.05.2018 r.
Podanie musi zawierać własnoręcznie podpisaną kauzulę:
W związku z rekrutacją w firmie ANDRE ABRASIVE ARTICLES w Kole, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922), w celu zatrudnienia w/w firmie.