Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Forma zatrudnienia

  • praca zdalna

Praca na stanowisku Pracownik ds. transportu

Rzeszów

, OBPON

Pracownik ds. transportu
Rzeszów

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudniającej i znającej potrzeby osób niepełnosprawnych, poszukujemy :
osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko :

Pracownik ds. transportu – praca zdalna.

Podstawowe obowiązki:

- pomoc w planowaniu i kontrola zleceń transportowych pod kątem przebiegu trasy,
- wspieranie działu transportu i kierowców w ustalaniu tras, odbioru i rozładunku samochodów,
- ścisła współpraca z działem planowania, spedycji oraz z kierowcami

Wymagania

- znajomość obsługi komputera (MS-Office) w szczególności praktyczna znajomość MS-Excel,
- mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego,
- doświadczenie na podobnym stanowisku w logistyce lub transporcie,
- umiejętność samodzielnej pracy,
- umiejętność doprowadzenia do końca rozpoczętego zadania,
- wykształcenie średnie lub wyższe,
- umiejętność planowania,
- odpowiedzialność,
- zaangażowanie.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- praca w systemie dwuzmianowym od pon. do pt.,
- wynagrodzenie 2200 brutto.