Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Kędzierzyn-Koźle
    (47-200)

Praca na stanowisku Inżynier Lean Manufacturing

Kędzierzyn-Koźle

, Talent Partners

Inżynier Lean Manufacturing

Opis stanowiska

• optymalizacja i doskonalenie procesów produkcyjnych,
• koordynowanie wdrażania projektów optymalizacyjnych i inicjowanie nowych rozwiązań,
• wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing w zakładzie produkcyjnym,
• prowadzenie warsztatów i szkoleń z zakresu procesów ciągłego doskonalenia.

Wymagania

• wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
• min. 2 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej na samodzielnym stanowisku związanym z prowadzeniem projektów optymalizacyjnych,
• wiedza z zakresu narzędzi Lean Manufacturing,
• dobra znajomość jęz. angielskiego lub jęz. niemieckiego,
• komunikatywność,
• umiejętność wprowadzania zmian,
• samodzielność,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• odpowiedzialność.

Oferujemy

• pracę w nowoczesnym, międzynarodowym przedsiębiorstwie produkcyjnym z branży automotive,
• możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia oraz inne formy doskonalenia zawodowego),
• atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
• stabilne zatrudnienie.