Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Java8 Developer (doświadczenie ze Spring Framework)

Poznań

, teamquest

Java8 Developer (doświadczenie ze Spring Framework)
Poznań

Opis stanowiska

* projektowanie i implementacja aplikacji korowej,
* efektywne wytwarzanie oprogramowania,
* praca w 10-osobowym zespole scrum'owym,
* dbanie o wysoką jakość kodu,

Wymagania

* Minimum 2-3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
* znajomość Java 8, Spring Boot, Spring MVC & Thymeleaf + Bootstrap
* Doświadczenie w pracy z Tomcat
* znajomość języka angielskiego, umożliwiająca co najmniej efektywne zapoznawanie się z dokumentacją techniczną,
* Znajomość CXF
* Praca z Liquibase
* Praca z Percona XtraDB Cluster (MySQL)
* Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych oraz analitycznych
* Komunikatywność, otwartość, chęć rozwoju w kierunku nowych technologii
* Umiejętność pisania czystego i czytelnego kodu
* Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe atuty:
* Praca z WSO2 ESB
* Znajomość Elasticsearch
* Doświadczenie w pracy z Kibana
* Znajomość DockerDocker
* Znajomość Hurtowni danych - SAS

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę lub umowa b2b)
* Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie medyczne, karta Multisport,
* Udział w ciekawych, rozwijającyh projektach