Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Poznań

, Arche Consulting

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim
Poznań

Opis stanowiska

kontakt z Klientem niemieckojęzycznym,
identyfikacja potrzeb Klienta,
sprawne i szybkie rozwiązywanie problemów Klienta,
realizowanie celów zgodnie z założeniami.

Wymagania

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1),
znajomość pakietu Microsoft Office,
otwarta, pozytywna postawa - nastawienie na Klienta,
doświadczenie w obsłudze Klienta mile widziane.

Oferujemy

atrakcyjne i konnkurencyjne wynagrodzenie - umowa o pracę,
elastyczny grafik pracy,
możliwość poszerzania biegłości języka poprzez codzienną pracę,
udział w tworzeniu i rozwoju innowacyjnego projektu,
atrakcyjny pakiet benefitów,
realna możliwość awansu,
międzynarodowe środowisko pracy,
praca z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi komunikacji i technologii.