Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Senior JAVA Developer

Warszawa

, teamquest

Senior JAVA Developer
Warszawa

Opis stanowiska

* Utrzymanie i rozwój oraz refactoring kodu.
* Śledzenie postępów prac developerskich, naprawa błędów aplikacji.
* Przegląd oraz branie aktywnego udziału w procesie wytwarzania oprogramowania oraz w zakresie procedur i procesów wspierających zespół developerski pod względem jakości.
* Programowanie w JAVA/JEE zgodnie ze specyfikacją oraz najlepszymi praktykami.
* Programowanie w oparciu o wysokiej klasy technologie Enterprise JavaBeans oraz Web Services.
* Wyznaczanie zadań, zarządzanie zmianą organizacji.
* Dbanie o wysoki poziom dokumentacji technicznej.
* Zmniejszanie błędów powstałych podczas procesu developmentu.
* Tworzenie testów jednostkowych oraz rozwijanie istniejących już funkcjonalności produktu

Wymagania

* Techniczne:
* Core Java
* Multi-threading
* Encryption
* Java EE 7
* JAX-RS
* JAX-WS
* JSON Processing
* EJB
* Java Persistence (JPA)
* JSF
* Authentication and authorisation
* Środowisko:
* Maven
* Wildfly / JBoss
* Eclipse or Netbeans IDE
* Git
* JUnit
* Praktyczna znajomość:
* Test Driven Development
* Continuous Integration
* Design Patterns
* Secure Coding
* Zadania na wysokim szczeblu:
* Help set and enforce coding standards
* Promote best-practices
* Hands-on development
* Peer-reviews
* Provide input to architectural governance
* Przydatne umiejętności:
* Linux
* MS SQL
* LDAP
* Cachingtechnologies
* Osobowość:
* Przywództwo
* Pozytywne nastawienie.
* Umiejętność dopasowania się do dynamicznie zmieniającego się środowiska pracy
* Praca w zespole
* Ustanawia harmonijne relacje z członkami zespołu.
* Client Management
* Wartości dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych i odpowiada na ich potrzeby.
* Nawiązuje relacje, skuteczna pracy z klientami.
* Przestrzega ustalonych ścieżek komunikacji
* Komunikacja
* Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie / pisanie / mówienie)
* Branie aktywny udział w pracy zespołowej oraz spotkaniach z Klientami.
* Dbanie o wizerunek firmy poprzez udział w konferencjach i targach branżowych.

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
* Możliwości rozwoju zawodowego oraz pracę z najnowszymi technologiami
* Miła, niekorporacyjna atmosfera
* Dogodna lokalizacja (biuro obok stacji kolejowej Grodzisk Mazowiecki)
* Zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B