Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Wałbrzych
    (58-300)

Praca na stanowisku Asystent Konsultanta (praktyki w HR)

Wałbrzych

, Experum HR

Asystent Konsultanta (praktyki w HR)
Wałbrzych

Opis stanowiska

• wsparcie bieżącej pracy konsultantów przy realizacji projektów rekrutacyjnych,
• udział w selekcji, analizie danych o kandydatach i przygotowywaniu raportów,
• samodzielne prowadzenie wybranych etapów projektów HR,
• nauka narzędzi wspomagających procesy rekrutacyjne.

Wymagania

• status studenta (zaoczne),
• zamieszkanie w powiecie wałbrzyskim,
• bezrobotni,
• absolwenci lub studenci (preferowane kierunki humanistyczne i ekonomiczne),
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• dyspozycyjność min. 20 godzin w tygodniu,
• sprawna obsługa komputera, w tym dobra znajomość pakietu MS Office,
• wysokie umiejętności interpersonalne, dobra organizacja pracy, nastawienie na rozwój,
• chęć zdobycia doświadczenia w obszarze HR.

Oferujemy

• płatną praktykę,
• elastyczny grafik pozwalający na połączenie stażu nawet ze studiami dziennymi,
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z najbardziej doświadczonych agencji z branży HR,
• pisemne referencje po zakończeniu stażu,
• możliwość poszerzania wiedzy w przyjaznej atmosferze,
• ciekawą pracę w gronie profesjonalistów.