Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS CONTRILLINGU

Łódź

, Agencja Pracy Select

SPECJALISTA DS CONTRILLINGU
Łódź

Opis stanowiska

- Uczestnictwo w tworzeniu budżetu rocznego i jego kontrola.
- Umiejętności analizowania i wyjaśniania różnic pomiędzy kosztami rzeczywistymi wytworzenia a prognozowanymi.
- Analizowanie rentowności produktu.
- Sporządzanie bieżących kalkulacji, prognoz, analiz i raportów dla Zarządu.
- Budowanie i kontrola przestrzegania procedur systemowych.
- Przygotowywanie sprawozdań i innych dokumentów wymaganych przez instytucje kontrolujące i przełożonych.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe ekonomiczne.
- Minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości).
- Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, wnikliwość i bezwględność.
- Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej.
- Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office, w szczególności MS Excel.
- Znajomość programu XL - mile widziana.
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
- Bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy

- Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji.
- Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania organizacji.
- Umowę o prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku produkcyjnym.
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy.
- Pracę w zgranym i dynamicznym zespole.