Branża

  • Handel / Sprzedaż

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa
    (01-211)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań

Cała Polska

, Home Broker SA

Opis działalności firmy

Od 2006 roku tworzymy firmę, która pomaga naszym Klientom spełniać swoje marzenia. W tym czasie staliśmy się największą agencją nieruchomości w Polsce. W swojej ofercie mamy mieszkania i domy na rynku wtórnym i pierwotnym. Jako jedyni na rynku posiadamy w swojej ofercie ponad 700 inwestycji deweloperskich.

Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań
Cała Polska

Opis stanowiska

Jesteśmy największą w Polsce firmą doradczą zajmującą się sprzedażą i wynajmem nieruchomości mieszkaniowych oraz największym brokerem rynku pierwotnego.

Jeśli chcesz:

  • chcesz zdobyć nowe doświadczenie zawodowe w prestiżowej, największej firmie doradczej,
  • potrafisz budować relacje z Klientami,
  • jesteś osobą zaangażowaną i wychodzisz z inicjatywą,
  • chcesz mieć wysokie zarobki, będące wielokrotnością średniej krajowej

Wymagania

  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Umiejętność budowania relacji z klientami
  • Przedsiębiorczość, ambicja

Oferujemy

  • Wysokie zarobki - podstawa + atrakcyjny system prowizyjny
  • Pracę dla lidera rynku nieruchomości i finansów, stabilnej i szybko rosnącej firmy
  • Naukę sprzedaży od najlepszych na rynku doradców nieruchomości
  • Kompleksowe 2-tygodniowe szkolenie przygotowujące do rozpoczęcia pracy
  • Pakiety atrakcyjnych szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy
  • Możliwość awansu
  • Świadczenia pozapłacowe: telefon, laptop, prywatną opiekę medyczną