Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Grójec
    (05-600)

Praca na stanowisku Operator linii produkcyjnej

Opis działalności firmy

Adler AVP jest agencją pracy specjalizującą się w pośrednictwie pracy na rynku niemieckim oraz polskim. W swojej pracy stawiamy na jak najlepszą organizację procesu rekrutacyjnego, jasność procedur oraz skuteczność.

Operator linii produkcyjnej
Grójec

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, dostawcy wody źródlanej, poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator linii produkcyjnej

Zakres obowiązków:

  • Praca bezpośrednio przy linii produkcyjnej: m.in. wykładanie butli pustych z regałopalet na linię, ocena sensoryczna butli pustych oraz wyrobu gotowego.
  • Obsługa wózka widłowego

Praca w systemie dwuzmianowym.

Wymagania

  • Aktualne badanie SANEPID
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych z wymianą butli gazowych

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznej, międzynarodowej organizacji
  • Umowę o pracę oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Dobrą atmosferę w Zespole
  • Pracę w systemie II zmianowym
  • Pakiet wodny