Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • różne lokalizacje
    (Niemcy)

Praca na stanowisku KIEROWCA AUTOBUSU RÓŻNEGO RODZAJU LINIE

różne lokalizacje

, Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska

KIEROWCA AUTOBUSU RÓŻNEGO RODZAJU LINIE

Opis stanowiska

  • Przewóz osób na trasach miejskich, podmiejskich, trasach turystycznych w zależności od oferty
  • Ewentualna sprzedaż biletów
  • Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem
  • Dbałość o powierzony sprzęt

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej. Niektórzy z pracodawców akceptują osoby ze słabą znajomością języka niemieckiego.
  • Czynne prawo jazdy kat. D lub D+E ( w zależności od pracodawcy) , kod 95, karta kierowcy
  • Niekaralność
  • Doświadczenie w pracy jako kierowca autobusu – warunek obligatoryjny
  • Własny samochód (mile widziany)

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
  • Zatrudnienie u bezpośredniego pracodawcy ( przedsiębiorstwo komunikacyjne) lub za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej
  •          Umowę o pracę na czas określony (z 6-miesięcznym okresem próbnym)
  •          Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych.  Jeżeli chcą Państwo pracować na terenie Niemiec wystarczy do nas zadzwonić. Razem z Państwem na bazie Państwa oczekiwań, kwalifikacji i znajomości języka obcego ustalimy, która z ofert Państwu najbardziej pasuje.
  • Wynagrodzenie uzależnione od pracodawcy i umiejętności np.: od 13- 17 Euro brutto na godzinę przy gwarantowanych od 35 do 40 godzin pracy miesięcznie, plus ewentualne diety ( od 12 do 24 Euro/ dzień pracy). Nadgodziny, kursy w weekendy, dni wolne od pracy oraz święta płatne dodatkowo wg. niemieckiego kodeksu pracy.
  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę: odpłatne. Niektórzy z pracodawców opłacają 1 miesiąc zakwaterowania, inni opłacają 50 % przez pierwsze 3 miesiące.
  • Odpowiedni standard zakwaterowania np. osobne, umeblowane mieszkania
  • Przeszkolenie
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne.
  • Płatny urlop.
  • Wszystkie  świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec.