Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Norymberga
    (Niemcy)

Praca na stanowisku KIEROWCA AUTOBUSU - Linie miejskie / Linie podmiejskie

KIEROWCA AUTOBUSU - Linie miejskie / Linie podmiejskie
Norymberga

Opis stanowiska

  • Przewóz pasażerów na
  • Ewentualna sprzedaż biletów
  • Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww stanowiska

Wymagania

  •    Gotowość podjęcia pracy w Niemczech
  •    Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca swobodną komunikację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej    ( niektóre firmy akceptują wyłącznie znajomość języka angielskiego)
  •    Prawo jazdy kat. D i DE
  •    Niekaralność
  •    Doświadczenie w pracy jako kierowca autobusu
  •    Miła aparycja
  •    Własny samochód mile widziany, ale niekonieczny

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat plus ew. nadgodziny
  •          Umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym
  •          Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych
  • Wynagrodzenie  ok. 2200 euro  netto etat
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wszystkie  świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec