Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Częstochowa
    (42-200)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Praca idealna dla studenta - Konsultant Telefoniczny PLAY

Częstochowa

, CONTACT CENTER ONE

Praca idealna dla studenta - Konsultant Telefoniczny PLAY
Częstochowa

Opis stanowiska

KONSULTANT TELEFONICZNY PLAY
miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:
- sprzedaż produktów Play przez telefon i realizowanie wymaganych celów,
- stosowanie wiedzy, za którą INNI płacą tysiące złotych, a Ty jako członek naszego plemienia, dostaniesz ją za darmo,
- tylko tyle i aż tyle.

Wymagania

- chęć stania się członkiem naszego plemienia wraz ze wszystkimi przywilejami i obowiązkami z tym związanymi,
- musisz być chętny(a) do pracy i nie możesz się jej bać- musisz być otwarty na to, że każdego dnia będziesz przyswajał nową wiedzę, dzięki czemu zarobisz więcej,
- musisz rozumieć, że praca to nie szkoła - u nas się pracuje, przy okazji ucząc się,
- musisz być zaangażowany(a) i dawać z siebie maksa,
- NAJWAŻNIEJSZE I KONIECZNE: przekraczając próg naszej firmy zaczynasz się uśmiechać i przestajesz narzekać,
- jeśli jesteś uczniem lub studentem albo jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku, to duży plus dla Ciebie!

Oferujemy

- system motywacyjny oparty na grze RPG - nie spotkasz tego w żadnej firmie w Polsce,
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia), stawka od 7,50 do 13zł/h + prowizja + liczne premie dodatkowe,
- pracę w oparciu o struktury plemienne,
- rozwój indywidualny i grupowy,
- szkolenie wstępne oraz certyfikat przynależności do plemienia,
- elastyczne godziny pracy (indywidualny grafik czasu pracy w przedziale 8-21),
- rozwój osobisty i wiedzę wartą kilkadziesiąt tysięcy złotych - zupełnie za darmo,
- pracę w firmie stawiającej na zaufanie, atmosferę, wzajemne wsparcie,
- możliwość zdobycia cennego na rynku pracy doświadczenia zawodowego i wiedzy, która pozwoli zarabiać bardzo duże pieniądze w każdej branży.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal.