Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Pyskowice
    (44-120)

Praca na stanowisku Serwisant systemów oświetlenia awaryjnego

Pyskowice

, Derksen Polska Sp. z o.o.

Serwisant systemów oświetlenia awaryjnego
Pyskowice

Opis stanowiska

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta- czołowego producenta opraw, modułów i systemów oświetlenia awaryjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pyskowice + wyjazdy służbowe w kraju

Obowiązki:
- serwis, przeglądy, naprawy oraz uruchomienia systemów oświetlenia awaryjnego, a także opraw autonomicznych - na terenie całego kraju (praca wyjazdowa)
- prowadzenie dokumentacji z odbytych wyjazdów służbowych
- wsparcie działu reklamacji

Wymagania

- uprawnienia SEP 1KV
- dyspozycyjność do pracy na wysokości powyżej 3m
- prawo jady kat. B
- umiejętność obsługi komputera
- wykształcenie minimum zawodowe lub średnie
- mile widziana obsługa platformy wolnobieżnej
- mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
- umiejętność pracy w zespole oraz organizacji czasu pracy

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
- umowę o pracę lub zatrudnienie na zasadzie B2B
- niezbędne szkolenia
- pracę w firmie będącej liderem branży oświetlenia awaryjnego
- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy serwisanta (w przypadku wyjazdów samochód służbowy oraz telefon komórkowy)
- możliwość rozwoju zawodowego