Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Kierownik/kierowniczka Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży

Wrocław

, Opieka Troska

Kierownik/kierowniczka Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży
Wrocław

Opis stanowiska

PRACA NA STANOWISKO KIEROWNIKA-WYCHOWAWCY W CENTRUM ROZWOJU I AKTYWNOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY PN. „KLUBU NA PSIAKU” NA PSIM POLU.

Wymagania

Zależy nam na osobie, która:

· jest otwarta, zaangażowana, lubiąca pracę z dziećmi i młodzieżą;

· ma pomysły na poszukiwanie nowych rozwiązań na prowadzenia klubu;

· jest otwarta na pracę na rzecz tolerancji dla osób o odmiennej identyfikacji etnicznej, narodowej, religijnej, kulturowej lub społecznej ( punkt wpisany w obecny program klubu);

· będzie dbać o kontakty z instytucjami i sponsorami oraz tworzyć oferty współpracy i pozyskiwać nowe kontakty;

· posiada umiejętności w pisaniu ofert konkursowych;

· potrafi kierować zespołem wychowawców i wolontariuszy ;

· mile widziane zdolności plastyczne, muzyczne;

· wymagania ustawowe:wykształcenie wyższe pedagogiczne lub pokrewne.

Oferujemy

· Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę – pół etatu w fundacji, która jest prężnie rozwijającą się organizacją na rynku działań społecznych i zdrowotnych od 2004r.

· Dobrą atmosferę w pracy nastawioną na samodzielność i własny rozwój.

· Współpraca z innymi podmiotami działającymi w ramach fundacji (klub seniora, śds, klub aktywizacji społecznej i zawodowej) oraz instytucjami wrocławskimi.