Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy ds. ochrony

Wrocław

, Specjal

Przedstawiciel handlowy ds. ochrony
Wrocław

Opis stanowiska

Lider ochrony osób i mienia w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni zmotywowane osoby na stanowisku:

(usługi ochrony osób i mienia oraz profesjonalnego sprzątania)

Obszar działania: woj. dolnośląskie / śląskie

Zakres obowiązków:
- aktywna sprzedaż usług ochrony osób i mienia oraz usług profesjonalnego sprzątania na powierzonym obszarze,
- samodzielne prowadzenie negocjacji z potencjalnymi klientami,
- przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych,
- realizowanie ustalonych planów sprzedażowych.

Wymagania

- doświadczenia w samodzielnej pracy przedstawiciela handlowego (mile widziane z zakresu ochrony mienia oraz usług porządkowych),
- znajomości technik negocjacji i sprzedaży,
- elastyczności i sprawności w działaniu,
- umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami,
- komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej,
- umiejętności obsługi komputera,
- prawa jazdy kat. B,
- minimum średniego wykształcenia.

Oferujemy

- pracę w dużej Agencji Ochrony o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
- wsparcie doświadczonego Menadżera,
- odpowiednie przeszkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki,
- stałe wynagrodzenie miesięczne oraz premię zależną od uzyskanych wyników sprzedaży,
- samochód do celów służbowych oraz niezbędne narzędzia pracy,
- pakiet sportowy Multisport i ubezpieczenie grupowe.