Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Biskupice Podgórne
    (55-040)

Praca na stanowisku Tłumacz języka Koreańskiego

Biskupice Podgórne

, Max Power Sp. z o.o.

Tłumacz języka Koreańskiego

Opis stanowiska

• Tłumaczenia (polski, koreański), ustne i pisemne podczas spotkań zewnętrznych i wewnętrznych, szkoleń, wizytacji;
• Wsparcie w komunikacji dla polskojęzycznych pracowników;
• Raportowanie, sporządzanie dokumentacji;
• Nadzór nad komunikacją i obiegiem dokumentów (także dokumentacja techniczna);
• Wsparcie innych działów

Wymagania

• Wykształcenie średnie, wyższe lub w trakcie studiów;
• Biegła znajomość języka koreańskiego;
• Biegła znajomość języka polskiego;
• Pozytywne nastawienie i rzetelne podejście do pracy;
• Komunikatywność;
• Umiejętność pracy w zespole;
• Mile widziane doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej;
• Znajomość obsługi Excel.

Oferujemy

• Umowę o pracę;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Ciekawą pracę w zgranym zespole.