Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Koronowo
    (11-010)

Praca na stanowisku Specjalista ds. utrzymania farm wiatrowych

Koronowo

, Enea Wytwarzanie sp. z o.o.

Specjalista ds. utrzymania farm wiatrowych
Koronowo

Opis stanowiska

•monitorowanie pracy farm wiatrowych w systemie ciągłym i zgłaszanie konieczności interwencji do odpowiednich służb lub wykonawców usług serwisowych;
•prowadzenie rejestru awarii i weryfikacja raportów dotyczących sprawności technicznej instalacji wytwórczych;
•prowadzenie własnej działalności sprawozdawczej dotyczącej inspekcji posiadanych zespołów prądotwórczych,
•zapewnienie najwyższego stopnia dyspozycyjności eksploatowanych urządzeń produkcyjnych, instalacji i obiektów;
•planowanie prac przeglądowych stacji energetycznych oraz nadzór nad realizacją prac serwisowych;
•nadzór nad urządzeniami energetycznymi wymagającymi okresowych przeglądów;
•zapewnienie prawidłowego funkcjonowania obiektów poprzez wykorzystanie zasobów własnych oraz zawierania niezbędnych umów z podmiotami zewnętrznymi;
•koordynacja spraw związanych z Urzędem Dozoru Technicznego - dbałość o ciągłość decyzji, organizowanie inspekcji, prowadzenie dokumentacji, prowadzenie nadzoru nad firmami pełniącymi rolę konserwatora

Wymagania

wykształcenie – wyższe w kierunkach mechaniczny, elektryczny lub pokrewne;
•znajomość układów mechanicznych i elektrycznych synchronicznych turbin wiatrowych;
•pożądane doświadczenie w pracy w charakterze serwisanta turbin wiatrowych;
•mile widziane szkolenie GWO, uprawnienia SEP (gr.1,E), UDT podesty ruchome, wyciągniki;
•znajomość języka angielskiego, umiejętność czytania dokumentacji w języku angielskim;

Oferujemy

•umowa o pracę;
•pełny wymiar czasu pracy;
•system pracy – jednozmianowy;