Branża

  • Ochrona / Monitoring

Lokalizacje

  • Kluczbork
    (46-200)

Praca na stanowisku Pracownik ochrony z orzeczeniem

Kluczbork

, BHP Protect System Sp. z o.o.

Pracownik ochrony z orzeczeniem
Kluczbork

Opis stanowiska

• Ochrona osób i mienia należącego do kontrahenta,
• Zapobieganie włamaniom i kradzieżom,
• Przeprowadzanie obchodów na terenie obiektu,
• Kontakt z klientem dotyczący realizowanej usługi,
• Wsparcie klienta w zakresie świadczonych usług ochroniarskich.

Wymagania

• Dyspozycyjność,
• Sumienność,
• Niekaralność,
• Wysoka kultura osobista.

Oferujemy

Warunki pracy i płacy:
• Praca w systemie 12h lub 24h,
• Praca również w godzinach nocnych,
• Umowa o pracę (+ umowa zlecenie),
• Wynagrodzenie zasadnicze: 2250 zł brutto (+ z tytułu umowy zlecenia).

Zapewniamy:
• Umundurowanie potrzebne do pełnienia obowiązków na stanowisku pracownika ochrony,
• Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
• Terminową, comiesięczną wypłatę wynagrodzenia,
• Szkolenia w zakresie pełnionych obowiązków, dostosowane do specyfiki danego obiektu,
• Zwrot za zakup lekarstw,
• Koordynację i wsparcie w zakresie wykonywania pracy,
• Przyjazną i bezstresową atmosferę w pracy.