Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Konin
    (42-240)

Praca na stanowisku Programista front-end

Konin

, 4DMIND

Programista front-end
Konin

Opis stanowiska

Jesteśmy niedużym, ale ambitnym i szybko rozwijającym się studiem internetowym pracującym dla większych i mniejszych klientów z Polski i świata. Budujemy i utrzymujemy nie tylko strony i aplikacje internetowe z których korzysta tysiące użytkowników dziennie, ale też pomagamy naszym klientom odnaleźć się biznesowo w cyfrowym świecie.

To co robimy sprawia nam ogromną frajdę i chcemy się nią podzielić z nowymi osobami. Do naszego zespołu poszukujemy programisty, który pomoże nam przekładać wizje naszych projektantów na przemyślany, szybki i przetestowany kod HTML + CSS + Javascript.

Jeśli czujesz, że spełniasz nasze warunki i oczekiwania wymienione niżej - aplikuj.

Wymagania

1. WARUNKI KONIECZNE

programowanie sprawia Ci przyjemność
posiadasz głód wiedzy i szybko się uczysz
Twój wrodzony perfekcjonizm oscyluje na granicy natręctwa ;)
odpowiedzialność za powierzone zadanie jest dla Ciebie ważniejsza niż zbliżająca sie godzina 17:00

2. POZOSTAŁE MNIEJ WAŻNE WARUNKI

potrafisz wytłumaczyć różnicę pomiędzy , a
obudzony/a w środku nocy wyrecytujesz możliwe wartości dla display:
przynajmniej domyślasz się czego się spodziewać po console.log(Math.max(3, {})) i console.log(Math.max(3, [])) i potrafisz uargumentowac dlaczego
potrafisz powiedzieć co nie gra w komendzie "npm install jquery --save-dev"
wiesz o co chodzi w "First Contentful Paint", "Time to Interactive", "First Meaningful Paint", "Estimated Input Latency"
masz swoje zdanie o Vue.js, React i np. Angular

Oferujemy

współodpowiedzialność za ciekawe projekty
czasami krew, pot i łzy, ale takie po których często przychodzi satysfakcja
luźne (w granicach rozsądku oczywiście) godziny pracy
najlepszą darmową kawę w mieście

Twoje CV nie jest wymagane. Aplikując wystarczy, że napiszesz kilka zdań o sobie: jaką osobą jesteś, co potrafisz i co możesz wnieść do zespołu. Oprócz tego odpowiedz w miarę możliwości na każdy z punktów w "2. POZOSTAŁE MNIEJ WAŻNE WARUNKI". Mimo, że wiedza sama w sobie jest dla nas mniej istotna niż rzeczy wymienione w "1. WARUNKI KONIECZNE" - odpowiedzi te pozwolą nam zrozumieć w którym miejscu jesteś.

Jak widzisz, w to ogłoszenie (jak we wszystko co robimy) włożyliśmy sporo serca i kawałek duszy. Fajnie by było, gdybyśmy w Twojej aplikacji znaleźli ich też choć trochę. Powodzenia!