Branża

  • Finanse/ekonomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Mława
    (06-500)

Praca na stanowisku DORADCA FINANSOWY - DORADCA KLIENTA

Mława

, Konkret Sp. z o.o.

DORADCA FINANSOWY - DORADCA KLIENTA
Mława

Opis stanowiska

Obowiązki
* pozyskiwanie nowych Klientów
* utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami Firmy
* negocjacje spłaty zobowiązań finansowych dłużników
* sprzedaż produktów i usług firmy
* raportowanie wyników pracy

Wymagania

Oczekujemy:
* Dyspozycyjności
* Łatwości w nawiązywaniu kontaktu
* Ukierunkowania na realizację wyznaczonych celów
* Uczciwości i rzetelności
* Doświadczenie w sprzedaży pośredniej lub bezpośredniej - będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

* prace w młodym zespole
* możliwość zdobycia nowego doświadczenia
* miłą atmosferę
* dużą samodzielność w działaniu

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem wraz z krótkim LM przez portal z dopiskiem MŁAWA i umieszczeniem klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.