Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Suwałki
    (16-400)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży

Suwałki

, Partner Alior Bank

Specjalista ds. sprzedaży
Suwałki

Opis stanowiska

Partner Alior Bank w Suwałkach , zatrudni do obsługi bieżącej klienta, do sprzedaży produktów bankowych ; konta, lokaty, kredyty itp.

Wymagania

doświadczenie w sprzedaży/ w obsłudze klienta, dobry kontakt z klientem , profesjonalizm , pozytywne nastawienie, pogodne usposobienie, preferowane wykształcenie wyższe.
Osoby spełniające wymagania i poważnie zainteresowane pracą proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem.

Oferujemy

Oferujemy stabilne zatrudnienie, stałe godziny pracy od pon. do pt., bardzo atrakcyjne warunki finansowe, dodatkowe bonusy, szkolenie wstępne w banku.