Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Lektorów Języka Angielskiego

Warszawa

, TFLS

Lektorów Języka Angielskiego
Warszawa

Opis stanowiska

Szkoła Języków Obcych TFLS działająca od 1992 r. zatrudni LEKTORÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO do prowadzenia kursów dla dorosłych w dzielnicy Warszawa-Śródmieście.

Wymagania

- minimum 1 roku doświadczenia w prowadzeniu kursów grupowych - minimum 3 rok studiów filologicznych/lingwistycznych lub lub licencjatu Nauczycielskiego Kolegium Językowego - nienagannej wymowy - umiejętności prowadzenia angażujących słuchaczy zajęć językowych.

Oferujemy

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- współpracę w oparciu o umowę cywilno-prawną lub umowę współpracy pomiędzy firmami (w przypadku lektorów posiadających działalność gospodarczą lub działających ramach fundacji ,,Twój Start Up"),
- pracę w młodym, kreatywnym zespole anglistów
- bogate wyposażenie szkoły w materiały i pomoce naukowe
- wsparcie metodyka i szkolenia metodyczne.