Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku ANIMATOR CZASU WOLNEGO

Kraków

, BALTIK d.o.o

ANIMATOR CZASU WOLNEGO
Kraków

Opis stanowiska

Jesteś ciekawy świata i nie boisz sie wyzwań? To właśnie Ciebie szukamy, dołącz do zespołu Baltik, jednego z największych biur podróży w Chorwacji.

Pracując jako animator będziesz odpowiedzalny za profesjonalną obsługę turystów spędzających czas na wakacjach w naszym hotelu. Głównym zadaniem jest organizowanie im różnych aktywności w ciągu dnia oraz przygotowanie i realizacja programów wieczornych.

Wymagania

-kreatywność, pomysłowość,
- organizacja czasu i miejsca pracy,
- umiejętność pracy w zespole,
- przebojowość, łatwość nawiązywania kontaktów,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego (inne języki obce będa dodatkowym atutem),
- uprawianie sportów (mile widziane są osoby z doświadczeniem instruktora fitness, zumby, tańca),
- możliwość poprowadzenia warsztatów teatralnych,
- pozytywne podejście do dzieci (atutem będzie doświadczenie w pracy z dziećmi),
- dyspozycyjność od maja do października.

Oferujemy

-pracę w sezonie letnim 2019 w Chorwacji, na wyspie Korcula
-umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
-wyżywienie i zakwaterowanie,
-możliwość poznania wyspy i kultury kraju,
-możliwość rozwoju zawodowego w branży turystycznej.