Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Instruktor SKI & SNB

Warszawa

, CHRIS Turystyka i Rekreacja

Instruktor SKI & SNB
Warszawa

Opis stanowiska

Jesteśmy największą polską firmą organizującą Campy i obozy dla dzieci i młodzieży z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Wymagania

W sezonie zima 2019 poszukujemy uśmiechniętych, otwartych, lubiących pracę z dziećmi i młodzieżą:

- Instruktorów narciarstwa-wychowawców (PZN, RR)

- Instruktorów snowboardu-wychowawców (SITS, RR)

Oferujemy

- pracę w czasie ferii mazowieckich, dolnośląskich, zachodniopomorskich oraz opolskich (27.01-08.02.2018), lokalizacje: Zieleniec, Wierchomla, Dolomity

- możliwość prowadzenia zajęć na każdym poziomie zaawansowania

- zakwaterowanie, pełne wyżywienie, opiekę medyczną i skipass

- transport z i do Warszawy

- wsparcie metodyczne na stoku - KWN i KWS

- umowę zlecenia, ubezpieczenie NNW

- jasne zasady i bardzo dobrą organizację pracy (ponad 20 lat doświadczenia)

- szkolenie przedsezonowe dla zatrudnionych instruktorów

- możliwość kontynuowania współpracy na obozach i Campach CHRIS (praca nawet przez pół roku).