Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Pomocnik operatora maszyn do tworzyw sztucznych

Bielsko-Biała

, Platan Staff

Pomocnik operatora maszyn do tworzyw sztucznych

Opis stanowiska

Platan Staff jest Agencją Pracy Tymczasowej która poszukuje dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko - Biała

Zakres obowiązków:

- praca przy obsłudze maszyn rozdmuchiwarek lub wtryskarkach
- wstępna kontrola jakości

Wymagania

- dobra organizacja pracy
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- motywacja oraz chęć do pracy

Oferujemy

- pracę w renomowanej firmie
- pracę w systemie trzyzmianowym
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość długotrwałej współpracy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Agencja Zatrudnienia nr certyfikatu 9036

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie przez portal CV z nazwą stanowiska w tytule wiadomości.

Prosimy o dopisanie w CV: Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).