Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Koło
    (24-335)

Praca na stanowisku Pracownik administracyjno-biurowy

Koło

, matrixpolymers

Pracownik administracyjno-biurowy
Koło

Opis stanowiska

Administracja i obsługa gości
Prowadzenie dokumentacji i nadzór nad obiegiem informacji
Sporządzenie raportów podsumowujących ze spotkań (również w języku angielskim)
Nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą
Organizacja podróży służbowych dla pracowników
Organizacja spotkań biznesowych
Zamówienia artykułów niezbędnych do codziennej pracy (art. biurowe, BHP)
Rejestrowanie faktur
Wsparcie organizacyjne i administracyjne dla pozostałych pracowników

Wymagania

­­Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office
Umiejętność organizowania własnej pracy
Sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zgłoszenia przetwarzane będą tylko na potrzeby trwającej rekrutacji.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).