Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Konin
    (42-240)

Praca na stanowisku Konstruktor konstrukcji stalowych i aluminiowych

Konin

, Best-Pol S.A.

Konstruktor konstrukcji stalowych i aluminiowych
Konin

Opis stanowiska

Działaniami związanymi z opracowaniem nowych rozwiązań konstrukcyjnych,
Tworzeniem modeli konstrukcyjnych w środowisku Solid Works,
Wykonywanie pełnej dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej konstrukcji stalowych,
Nadzór nad realizacją projektów,
Współpraca z jednostkami projektowymi oraz wykonawcami,
Przygotowywanie list materiałowych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Budownictwo, budowa maszyn, konstrukcje stalowe,
Wiedza z zakresu projektowania konstrukcji stalowych i aluminiowych,
Bardzo dobra znajomość oprogramowania Solid Works oraz pakietu MS-Office,
Dobra znajomość języka angielskiego,
Umiejętność rozwiązywania napotkanych problemów, dobra komunikacja, praca w zespole, sprawne posługiwanie się obowiązującymi normatywami, dokumentacją techniczną, literaturą fachową.
Mile widziane:

Doświadczenie w obliczeniach wytrzymałościowych konstrukcji stalowych.

Oferujemy

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez BEST-POL S.A. z siedzibą w Kunach w celach rekrutacyjnych. Niniejsza zgoda obejmuje jednocześnie wykorzystanie podanych przeze mnie danych osobowych dla celów kolejnych, innych rekrutacji przeprowadzanych przez BEST-POL S.A. z siedzibą w Kunach