Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Pracownik fizyczny / Instalator urządzeń

Gdynia

, Drypol Sp. z o.o. sp.k.

Pracownik fizyczny / Instalator urządzeń
Gdynia

Opis stanowiska

dowóz oraz odbiór sprzętu na terenie woj. pomorskiego
montaż / demontaż urządzeń
czyszczenie oraz drobne naprawy urządzeń
obsługa klientów z zakresu doradztwa technicznego
prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych usług

Wymagania

wykształcenia min. zawodowe ( mile widziane techniczne, elektryczne lub chłodnicze )
prawo jazdy kat B ( min 2 lata)
dobrej organizacja pracy i uczciwości
łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych
znajomość branży budowlanej, chłodnictwa lub wentylacji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

stabilną pracę w Gdyni na umowę o pracę
podstawę wynagrodzenia + premia
szkolenie zawodowe teoretyczne oraz praktyczne
niezbędne narzędzia pracy
wsparcie i miłą atmosferę