Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Stażysta w Dziale Logistyki

Gdańsk

, Glencore Polska Sp. z o.o.

Stażysta w Dziale Logistyki
Gdańsk

Opis stanowiska

wsparcie działu logistyki w bieżących działaniach operacyjnych
monitorowanie terminowej realizacji umów zakupu i sprzedaży, awizowanie dostaw do klientów (kupujący, sprzedający, magazyny)
przygotowanie, prowadzenie oraz archiwizowanie dokumentacji transportowej
wprowadzanie danych dotyczących realizowanych przewozów do programu logistycznego
prowadzenie rejestru firm transportowych i spedycyjnych
kontrola i weryfikacja danych przedstawianych przez dostawców usług transportowych

Wymagania

student/ka studiów magisterskich na kierunku o profilu ekonomicznym/technicznym
dyspozycyjność do odbycia stażu pięć dni w tygodniu
dobra (min. B1) znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
praktyczna znajomość obsługi programu MS Excel umożliwiająca codzienną pracę w tym programie
samodzielność, dokładność w działaniu oraz umiejętność zarządzania czasem
umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów
inicjatywa i zaangażowanie

Oferujemy

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
umowa zlecenie, atrakcyjne wynagrodzenie
profesjonalne wdrożenie do pełnionej funkcji
samodzielne i rozwojowe zadania
przyjazną atmosferę pracy w gronie doświadczonych współpracowników
referencje po zakończonym stażu
możliwość kontynuacji współpracy po zakończonym stażu
nowoczesne biuro, doskonale skomunikowane z trójmiejskimi uczelniami
udział w wydarzeniach integracyjnych