Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Tarnów
    (08-470)

Forma zatrudnienia

  • praca zdalna

Praca na stanowisku Specjalista ds. pozyskiwania Klienta z j. niem.

Tarnów

, Praca js

Specjalista ds. pozyskiwania Klienta z j. niem.
Tarnów

Opis stanowiska

Specjalista ds. pozyskiwania Klienta z j. Niemieckim

Miejsce pracy: Praca z domu, na odległość w całości lub części (możliwość pracy w biurze w Tarnowie)

- pozyskiwanie kontrahentów z Niemiec i Austrii.

Wymagania

- Doświadczenie w pozyskiwaniu klienta, lub na podobnym stanowisku
- Znajomość pakietu biurowego MS Office, w szczególności Excel
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (aktywne używanie języka mile widziane, np. z zawodzie lub podczas wyjazdu za granicę).
- Umiejętność pracy w zespole, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
- Predyspozycje do prowadzenia rozmów biznesowych długotrwale z taką samą motywacją i zaangażowaniem
- skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji

Oferujemy

- wynagrodzenie naliczane na podstawie ilości wykonanych rozmów z potencjalnymi klientami i ilości pozyskanych zainteresowanych współpracą:

1. za każdą wykonaną rozmowę do 15 sekund : 0,55 zł netto
2. za każdą wykonaną rozmowę powyżej 15 sekund : 0,90 zł netto
3. za każdego pozyskanego zainteresowanego (lead) : 45 zł netto
- prowadzimy szkolenia cykliczne pozwalające polepszać zdolności sprzedażowe i językowe.

- Potencjalny klient to Zagraniczny pracodawca poszukujący polskiego pracownika.
- Praca na podstawie procesów i systemów firmowych przekazanych w całości przez naszego koordynatora. Zapewniamy Wszelkie narzędzia potrzebne do wykonywania pracy.