Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Niemcy
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Niemiecka firma poszukuje pracowników produkcji,tokarz

Niemcy

, Persona-Direktservice GmbH

Niemiecka firma poszukuje pracowników produkcji,tokarz
Niemcy

Opis stanowiska

Niemiecka firma z oddziałem na terenie Polski zaprasza zainteresowane osoby do podjęcia współpracy i zatrudnienia na stanowisku pracownika produkcyjnego.
Jesteśmy niemiecką firmą zatrudniającą pracowników w branży przemysłowej na terenie Republiki Federalnej Niemiec. Współpracujemy z niemieckimi inwestorami oraz instytucjami.
Zakres obowiązków:
• Praca przy produkcji podzespołów do samochodów osobowych
• Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Wizualna kontrola
• Pakowanie i oznaczanie wyrobów

Wymagania

• Predyspozycji do wykonywania pracy fizycznej
• Zdolności manualnych
• Umiejętności pracy w zespole, samodzielności w realizacji zadań
• Kreatywności
• Rzetelność, dokładność
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własny środek transportu

Oferujemy

• Współpracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę
• Stałe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie – stawki godzinowe, regularne płatności
• Zakwaterowanie (prywatne pensjonaty, pokoje 2-3 osobowe)
• Opiekę biura

Jak aplikować: należy przesłać swoje CV w języku polskim lub niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem oraz ewentualnie inne dokumenty (uprawnienia, świadectwa pracy, referencje, itp.) za pomocą portalu.