Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Pakowacz produktów kosmetycznych

Gdynia

, Joanna

Pakowacz produktów kosmetycznych
Gdynia

Opis stanowiska

- produkcja kosmetyków
- oklejanie opakowań gotowych do dystrybucji
- pakowanie produktów według zamówień
- układanie produktów na regały promocyjne
- kontrola jakościowa produktu
- praca siedząco/stojąca

Wymagania

- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (soboty dla chętnych):
6-14 i 14-22 (zmiany tydzień na tydzień),
- sobota płatna podwójnie
- Zdolności manualne;
- Sprawny wzrok
- Dokładność i spostrzegawczość
- Panie - mile widziane

Oferujemy

- umowę zlecenie
- miłą atmosferę w pracy
- możliwość związania się z firmą na dłużej