Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe

Katowice

, MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe
Katowice

Opis stanowiska

• komisjonowanie towarów
• operowanie wózkiem widłowym typu Ameise
• przygotowywanie towarów do wysyłki
• praca przy obiorze i wysyłce zamówień
• przestrzeganie przepisów BHP

Miejsce pracy: Zusmarshausen (ok. 100 km od Monachium)

Wymagania

• posiada uprawnienia na wózki widłowe
• zna język niemiecki w stopniu podstawowym/komunikatywnym
• ma doświadczenie w pracy magazynowej
• nie boi się nowych wyzwań

To podjęcie współpracy z naszą Firmą będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem !!!

Oferujemy

• darmowe zakwaterowanie wraz z meldunkiem
• zwrot za odzież roboczą
• stawkę godzinową 11 €/h brutto oraz dodatek dzienny
• umowę o pracę na warunkach niemieckich
• ubezpieczenie niemieckie dla Ciebie i dla rodziny
• możliwość pobierania zaliczek
• pomoc Koordynatora podczas pobytu w Niemczech