Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Młodsza/y Księgowa/y z językiem niemieckim

Poznań

, recruiters

Młodsza/y Księgowa/y z językiem niemieckim
Poznań

Opis stanowiska

realizacja procesów księgowych w jednym z obszarów: zobowiązania (AP), należności (AR)
kontakt z klientami niemieckojęzycznymi z różnych krajów europejskich, udzielanie wyjaśnień, rozwiązywanie bieżących problemów
rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych, przygotowywanie raportów oraz analiz,
praca w systemie SAP

Wymagania

znajomość j. niemieckiego na poziomie min B2
mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, matematyka, rachunkowość,finanse)
znajomość obsługi programu MS Office
minimum pół roku doświadczenia w dziale księgowości
mile widziane doświadczenie w SSC

Oferujemy

umowę o pracę
szansę na realny rozwój w środowisku SSC
elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
indywidualny plan szkoleń
prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie,kursy językowe,dofinansowanie biletów do kina, teatru, wyjazdów turystycznych etc, dofinansowanie żłobka i przedszkola),
możliwość wykonywania części pracy zdalnie,
pracę w nowoczesnym i wygodnym biurze,
koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.