Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Test Automation Engineer

Kraków

, Sel-work

Test Automation Engineer
Kraków

Opis stanowiska

- rozwój i utrzymanie infrastruktury testowej,
- automatyzacja testów,
- dokumentowanie wykonanych testów.

Wymagania

- 3+ lat doświadczenia testerskiego,
- doświadczenie w automatyzacji testów na back-endzie,
- język angielski wymagany do komunikacji w zespole min. na poziomie B2,
- dobre umiejętności komunikacyjne,
- umiejętność analizy wyników testów i sugerowania rozwiązań znalezionych błędów.

Oferujemy

- lekcje języka angielskiego z native speakerem;
- kursy online oraz do dyspozycji firmową bibliotekę;
- dofinansowanie do certyfikatów branżowych;
- możliwość relokacji w zagranicznych projektach krótko- i długoterminowych;
- pakiet relokacyjny dla osób spoza Krakowa;
- pakiet benefitów w systemie kafeteryjnym.