Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Konsultant ds. ofertowania i sprzedaży

Gdańsk

, 2+1 eksperci księgowości

Konsultant ds. ofertowania i sprzedaży
Gdańsk

Opis stanowiska

telefoniczne oraz mailowe przedstawienie oferty,
sprzedaż oraz obsługa połączeń przychodzących i wychodzących dotyczących produktów księgowych/ szkoleń,
realizacja strategii oraz celów sprzedażowych 2+1 ekspertów księgowości,
obsługa klientów zgodnie ze standardami panującymi w Spółce.

Wymagania

doświadczenia w sprzedaży, wsparcia sprzedaży lub otwartości na zdobywanie nowych umiejętności,
wykształcenia min średniego/ w trakcie studiów,
biegłej obsługi MS Office,
zorientowania na wyniki i wysokiej jakości realizowanych zadań,
umiejętności budowania relacji i łatwości w komunikacji.

Oferujemy

szkolenie przygotowujące do pracy,
możliwość pracy w trybie Home Office,
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
darmową kawę z mlekiem i herbatę,
nienormowany czas pracy - sam decydujesz, o której zaczynasz i ile czasu poświęcisz na pracę.