Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bielsk Podlaski
    (17-100)

Praca na stanowisku Serwisant maszyn do sitodruku

Bielsk Podlaski

, spe home

Serwisant maszyn do sitodruku

Opis stanowiska

- realizacja usług serwisowych, gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn do sitodruku bezpośrednio u klienta,
- kontakt bezpośredni i telefoniczny z klientami w celu pomocy w naprawie maszyn oraz uzgodnienia terminu napraw,
- wyjazdy serwisowe do klientów firmy w kraju i za granicą,
- utrzymanie stałych kontaktów z odbiorcami firmy,
- rozliczanie się z wyników wykonywanej pracy.

Wymagania

- poziom wykształcenia: średnie (technik mechanik maszyn i urządzeń) lub wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn),
- biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziana znajomość innych języków),
- gotowość do odbywania częstych podróży służbowych do klienta (również poza granicami kraju),
- znajomość budowy maszyn do sitodruku,
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziane umiejętności i uprawnienia mechaniczno -elektryczne,
- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- przyjazną atmosferę w pracy.prowadź treść/opis oferty.