Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Magazynier / Operator Wózka Widłowego

Wrocław

, human services

Magazynier / Operator Wózka Widłowego
Wrocław

Opis stanowiska

wyładunek towarów
załadunek towarów
prowadzenie dokumentacji
praca ze skanerem

Wymagania

mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych
sumienności i zaangażowania, które pozwoli na zdobycie doświadczenia
chęci do pracy i nauki nowych czynności magazynowych
mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Oferujemy

umowę zlecenie
atrakcyjną stawkę godzinową
możliwość zdobycia doświadczenia w pracach magazynowych
możliwość zatrudnienia na stałe u naszego Klienta