Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku PRACOWNIK DZIAŁU REKRUTACJI W BIURZE

Opole

, T&S Group

PRACOWNIK DZIAŁU REKRUTACJI W BIURZE
Opole

Opis stanowiska

-praca w siedzibie Spółki T&S Group w Opolu
-wyszukiwanie potencjalnych kandydatów
-budowanie i zarządzanie bazą kandydatów
-wsparcie realizacji procesu rekrutacyjnego poprzez wstępną selekcję zgłoszeń
-selekcja CV i dopasowywanie profili kandydatów do posiadanych ofert pracy
-sprawdzanie referencji
-przygotowywanie profili zawodowych kandydatów
-umawianie spotkań rekrutacyjnych,
-telefoniczna obsługa klienta
-udzielanie informacji o aktualnych ofertach pracy
-projektowanie i publikowanie ogłoszeń w mediach
-wsparcie administracyjne

Wymagania

-znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym- warunek konieczny
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-znajomość obsługi pakietu MS Office
-znajomość obsługi urządzeń biurowych
-dyspozycyjność oraz elastyczność
-umiejętności organizacyjne
-obowiązkowość i wysokie umiejętności interpersonalne
-motywacja do pracy
-zaangażowanie w powierzone zadania
-gotowość do pracy w nadgodzinach

Oferujemy

-formę zatrudnienia w postaci umowy o pracę
-wynagrodzenie podczas okresu próbnego 2400 zł brutto lub wyższe (w zależności od doświadczenia)
-możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
-możliwość zgłębienia metod rekrutacyjnych
-szkolenia
-pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole międzynarodowym