Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Starachowice
    (27-200)

Praca na stanowisku Pracownik hali sprzedaży

Starachowice

, Jobman

Pracownik hali sprzedaży

Opis stanowiska

Pracownik hali sprzedaży (oferta pracy tymczasowej). Praca od zaraz!

W pracy będziesz odpowiadać za:
- wykładanie towaru na półkach sklepowych

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
- posiadasz aktualną książeczkę sanepidowską
- dysponujesz choć odrobiną wolnego czasu

Oferujemy

- elastyczny grafik - to Ty decydujesz, kiedy pracujesz i dzięki temu możesz pogodzić pracę z nauką, życiem prywatnym, etatem
- obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez wychodzenia z domu
- wsparcie konsultantów i Rzecznika Pracownika
- program Strefa Aktywnych z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród
- możliwość refundacji badań sanepidu
Praca dorywcza - praca dodatkowa - praca również dla studentów!