Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Pomoc przy inwentaryzacji

Łódź

, Jobman

Pomoc przy inwentaryzacji
Łódź

Opis stanowiska

Pomoc przy inwentaryzacji - oferta pracy tymczasowej

Termin: 20.02.2019

- liczenie towaru
- dbanie o czystość stanowiska pracy
- orientacyjne godziny pracy: 22:00-4:00

Wymagania

- dyspozycyjność dnia 20.02.2019 (godziny nocne)
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
- komunikatywność i odpowiedzialność

Oferujemy

- możliwość pracy ze znajomymi
- szkolenie stanowiskowe oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
- obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu)
- program Strefa Aktywnych z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród

Praca dorywcza - praca dodatkowa - praca również dla studentów!